Адсорбент токсинів

Адсорбент токсинів від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка адсорбентів токсинів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом адсорбент токсинів кормовий в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Важливим фактором, що впливає на високу продуктивність в тваринницькій галузі, є правильне та повноцінне харчування. Але часто фермери стикаються з тим, що корми підпадають під вплив зовнішніх негативних чинників – підвищена вологість та температура повітря створюють сприятливий ґрунт для розвитку цвілевих грибів. Найчастіше ці грибки вражають ячмінь, пшеницю, сорго, сою, просо, овес та інші зернобобові культури. Небезпека полягає в тому, що цвіль виділяє мікотоксини, які здатні викликати харчові отруєння у тварин, ураження ЦНС та інших важливих органів.

Мікотоксини – це хімічні речовини, що виділяються пліснявими грибками. Вони викликають відмову від їжі, розлад травлення та згубно впливають на тварин і птицю. Саме в цьому випадку на допомогу фермерським господарствам приходять спеціальні кормові добавки – адсорбенти токсинів. Вони нейтралізують отрути та знижують рівень токсичності в кормах. Правильно підібраний адсорбент швидко з’єднає токсичні речовини, що потрапили в організм тварини в міцне з’єднання, і виведе його з фекаліями, не давши завдати шкоди тварині.

До адсорбентів пред’являють ряд вимог, яким вони повинні відповідати:

  • Використовуваний адсорбент повинен бути перевіреної якості
  • Ефективність досягається навіть при низьких дозах
  • Дія препарату поширюється на широкий спектр мікотоксинів
  • Препарат нейтралізує всі токсини, незалежно від їх кількості в організмі
  • Висока швидкість дії

Купуючи адсорбент токсинів від компанії «Агрокапітал України» ви робите правильний вибір. Адже саме ми представляємо продукт високої якості за прийнятною ціною.

Не можна недооцінювати наявність мікотоксинів у кормах, вони знижують продуктивність і ефективність годівлі, імунний захист організму, призводять до серйозних захворювань. Використання сучасних засобів у боротьбі з ними, таких як адсорбенти токсинів, дозволяє виключити появу мікотоксикозів (отруєнь), підтримати продуктивність тварин при періодичному їх пошкодженні пліснявими грибками.

Варто відзначити, що ТОВ «Агрокапітал України» здійснює доставку адсорбентів токсинів як по території України, так і за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А