Амінокислоти

Амінокислоти від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка амінокислоти по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом амінокислоти в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


В даний час в сільськогосподарській галузі при вигодовуванні тварин все частіше використовуються спеціально розроблені кормові добавки. Їх додають до кормів або води, присутнім в раціоні тварин та птиці з метою забезпечення живності усіма необхідними поживними речовинами, мінералами, а також для підвищення енергетичної цінності кормів.

До кормових добавок відносяться:

Для повноцінного розвитку організму, максимальних показників приросту і продуктивності, високої опірності різним захворюванням, тваринам та птиці необхідні білки. Домогтися повного забезпечення протеїном, використовуючи тільки корми, практично нереально. Та й вартість високобілкових кормів – висока. Тому найоптимальнішим варіантом є включення в раціон тварин – кормових добавок, зокрема амінокислот.

Амінокислоти відносяться до групи кормових добавок, які відповідають за насичення кормів поживними речовинами. Вони виробляються хімічним або мікробіальних способом і допущені до використання в тваринницькій галузі. Випускають найчастіше в рідкій або твердій формі (гранули або порошок).

Вибір конкретної амінокислоти, її дозування залежить від багатьох факторів. Це і вид тварини, генетична схильність, сировина, що використовується для вигодовування та ін.

Найчастіше в якості кормової добавки використовують наступні амінокислоти:

L-лізину гідрохлорид покращує процеси перетравлення їжі, підвищує біологічну цінність рослинного білку та корма, бере активну участь в обміні білків, вуглеводів та інших важливих процесах.

L-треонін – незамінна амінокислота, яка підтримує оптимальний білковий обмін, бере активну участь в обміні жирів разом з метіоніном. Найчастіше використовується в якості кормової добавки для свиней.

На вітчизняному ринку кормових добавок лідируючі позиції займають амінокислоти, реалізовані ТОВ «Агрокапітал України». Це відмінне поєднання високої якості продукції та доступної ціни. Важливим є і політика компанії, побудована на повазі до клієнта.

Амінокислоти слід зберігати в сухому вентильованому приміщенні. Рідка форма випуску амінокислот припускає зберігання в темному місці, в тарі з темного скла.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А