БМВД

БМВД (білково-вітамінно-мінеральні добавки) від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка БМВД по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом БМВД в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Правильне харчування тварин прямо пов’язане з темпами приросту та продуктивністю. Тільки отримуючи з їжі, всі необхідні вітаміни та мінерали, організм тварини здатний повноцінно розвиватися, рости і бути здатним до розмноження. Однієї тільки їжі часто мало для цього, тому виникає потреба в додаткових вітамінно-мінеральних комплексах.

БМВД (БВМД) – це білково-вітамінно-мінеральна добавка, яка вводиться в комбікорми та кормосуміші з метою насичення їх всіма необхідними речовинами.

Застосовуючи БМВД в раціонах тварин можна досягти:

  • повного задоволення тварин в найважливіших елементах живлення
  • високих приростів маси
  • здоров’я тварин і стійкість до різних захворювань
  • мінімізації витрат на корми для тварин
  • поліпшення якості одержуваної продукції

БМВД сприятливо позначаються на загальному стані птиці, корів і свиней. Завдяки ергономічній формі випуску добре змішуються з кормом. Добавки рекомендуються для фермерських господарств і спеціалізованих підприємств, незалежно від поголів’я тварин.

БМВД від компанії «Агрокапітал України» виробляються на високотехнологічному обладнанні і з ретельно відібраної сировини. Тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевнені у високій якості добавок для тварин. Всі найнеобхідніші вітаміни, мікро та макроелементи, амінокислоти є складовими елементами БМВД.

Всі БМВД розроблені з урахуванням конкретних видів тварин, а також вікових особливостей. Так, добавки поділяють на:

  • БМВД для ВРХ
  • БМВД для свиней
  • БМВД для птиці

До складу мінерально-вітамінних комплексів входять вітаміни А (відповідає за імунітет тварин), Д (допомагає засвоєнню кальцію, формує міцний скелет), групи В (відповідають за травлення, виживаність молодняка), Е (відповідає за репродуктивну функцію), К (регулює згортання крові) і аскорбінова кислота (підтримує імунітет). Брак будь-якого з них негативно впливає на відтворення і зростання тварин.

Компанія «Агрокапітал України» здійснює доставку БМВД по території України та за кордон. Вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені у високій якості продукції, прийнятних цінах і гнучких умовах співпраці.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А