Ферменти

Ферменти від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка ферментів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом ферменти в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Правильне вигодовування тварин і птиці – складова частина успішного розвитку сільськогосподарської та тваринницької галузей. Що ж таке правильне вигодовування? Це не тільки рецептурно підібрані якісні корми, насичені важливими елементами, це ще й їх максимальна засвоюваність організмом тварин. Для прискорення протікання біохімічних процесів в організмі, перетравлення їжі та її засвоюваності організму необхідні ферменти.

Ферменти – це білки, що складаються з амінокислотних ланцюжків і молекулярних сполук. Відомо більше 300 видів ферментів.

Для чого ж саме потрібні ферменти в кормах для тварин? Перш за все, для того, щоб з їжі тварини та птиці могли отримати максимальну кількість корисних речовин. І не тільки отримати їх, а ще й засвоїти. Швидкість протікання біохімічних реакцій із застосуванням ферментів збільшується в сотні разів. Крім того, ферменти допомагають тваринам перетравлювати їжу, яка іноді не повністю підходить для вигодовування.

Організм тварин і сам виробляє частину ферментів, але їх кількість вкрай незначна, тому ефективність травного процесу не перевищує 10%. Крім цього ферменти допомагають знизити кількість відходів у тварин, тим самим допомагаючи і навколишньому середовищу.

Промисловість постійно вдосконалює процес виробництва ферментів, тим самим допомагаючи фермерським господарствам не підвищуючи витрати на корми, повністю забезпечити тварин всім необхідним.

В даний час компанія «Агрокапітал України» реалізує ферменти провідних виробників за прийнятною ціною.

Підсумувавши, можна сказати, що використання ферментів допомагає:

 • поліпшити засвоєння білків і вуглеводів
 • підвищити активність власних травних ферментів
 • покращує економічні показники виробництва
 • більш корисно отримувати корисні речовини
 • скоротити кількість інфекційних захворювань і потребу в антибіотиках
 • знизити рівень посліду
 • збільшити продуктивність, не вдаючись до зміни раціону

До ферментів, що застосовуються в тваринницький галузі, висувають такі вимоги:

 • вони повинні бути сумісними з мінералами та вітамінами, а також іншими сировинними компонентами
 • повинні зберігати свою активність у процесі складування
 • бути безпечними і легкими у застосуванні
 • поєднуватися за формою випуску з кормами

ТОВ «Агрокапітал України» здійснює доставку ферментів по території України і за кордон. Звертаючись до нас, ви купуєте якісний товар, який відповідає всім нормам і стандартам, що висуваються до даного виду кормових добавок.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А