Кормові добавки

Кормові добавки від компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка кормових добавок по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом кормові добавки в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Кормові добавки – це спеціальні речовини, які додають в корми або воду для забезпечення повного задоволення потреб тварин або птиці в поживних речовинах. Незважаючи на те, що сучасні корми складаються строго за певними рецептами з високим вмістом білків, вітамінів і мікроелементів, є ситуації, коли необхідне введення кормових добавок.

Правильно збалансовані корми із застосуванням кормових добавок позитивно впливають на перетравлення і засвоєння поживних речовин раціону, що в свою чергу сприяє більш раціональному й економічному використанню кормів, підвищенню продуктивності тварин та поліпшення якості продукції, а ведення тваринництва стає економічно доцільним.

До кормових добавок відносяться:

Дуже важливо забезпечити тварин білками, необхідними для росту та повноцінного розвитку. Це складно зробити без використання високобілкових правильно збалансованих кормів. Враховуючи, що шрот, макуха, зернобобові корми – чимала стаття витрат для сільського господарства, оптимальним варіантом забезпечення тварин необхідною кількістю протеїну буде введення кормових добавок.

Протеїн складається з амінокислот, які в кормах присутні в різних співвідношеннях. Основними видами амінокислот, які необхідні тваринам, є лізин, метіонін, треонін і триптофан.

Для підвищення енергетичної цінності кормів вводять кормовий жир. Найчастіше він присутній в раціоні харчування свиней.

Також до кормових добавок відносять харчові антиоксиданти, як натурального, так і синтетичного походження. Їх головною метою є підвищення імунологічних показників, показників росту і стійкості до захворювань. Крім цього, антиоксиданти збільшують термін зберігання кормів.

Іноді актуальним буває застосування ароматизаторів. Це виправдано у випадках, коли корми при їх свіжості набули сторонні запахи (диму, нафтопродуктів), що знизило до них інтерес тварин. Найчастіше ароматизатори застосовують при вигодовуванні свиней та поросят.

Іноді в кормах розвиваються мікроорганізми, що виділяють токсини. В цьому випадку на допомогу прийдуть адсорбенти, які нейтралізують отрути і знижують рівень токсичності.

На ринку сільськогосподарської продукції України, лідируючі позиції займає ТОВ «Агрокапітал України». Купуючи в нашій компанії кормові добавки за доступними цінами, ви вибираєте правильне співвідношення «ціна-якість».

Висока якість представленої продукції, повага до клієнта, індивідуальний підхід, доставка кормових добавок по Україні та за кордон – все це складові успіху ТОВ «Агрокапітал України».

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А