Макуха

Макуха від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом макуху в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Макуха – це побічний продукт, який виходить в результаті віджимання рослинної олії із залишків насіння олійних культур. Використовується в якості концентрованого комбінованого корму для сільськогосподарських тварин, а також є одним із складових комбікормів.

Містить в собі велику кількість рослинного білку, тому ідеально підходить в якості корму для будь-яких тварин. Його включають в раціон ВРХ, свиней, овець, кіз. Макухає високоенергетичних і дуже поживним кормом, завдяки високому вмісту жиру.

Залежно від сировини, з якого отримують макуху, буває:

У своєму складі макуха містить рослинні масла та необхідні амінокислоти, тому при введенні макухи в корм інші рослинні масла виключають. Також існують певні обмеження на введення його в раціон тварин через негативний вплив на молоко, масло, сир.

Купити макуху високої якості і за прийнятною ціною можна у компанії «Агрокапітал України», яка займається реалізацією комбікормів, зернових і олійних культур, а також продуктів їх переробки.

Найбільш поширеними видами макухи, які використовуються в сільськогосподарській галузі, є соняшникова макуха і соєва макуха.

Соняшникову макуху найчастіше включають в раціон, частково це пов’язано з його більш низькою вартістю в порівнянні з соєвою макухою. У розмеленому вигляді він довго не зберігається у зв’язку з його високою гігроскопічністю, після намокання розкладається на гліцерин і кислоти, має вкрай неприємний запах.

Соєву макуху використовують в основному у виробництві комбінованих кормів. Він є відмінним джерелом таких важливих кислот для росту і розвитку тварин, як лізин, триптофан, гліцин. Завдяки такому амінокислотному складу найбільш наближений до корму тваринного походження.

Для повноцінного економічного розвитку виробництва важливим фактором є поєднання високої якості продукції і низька стаття витрат на її придбання. Все це поєднує в собі продукція, що реалізується компанією «Агрокапітал України».

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А