Монопропіленгліколь

Монопропіленгліколь від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка монопропіленгліколю по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом монопропіленгліколь в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Незаперечним фактом є те, що від правильного вигодовування тварин залежить ефективність всього тваринницького комплексу. Високі темпи приросту та продуктивності можна отримати тільки при повноцінному розвитку та показниках здоров’я. Підбираючи правильно складений раціон можна зіткнутися з певними проблемами – висока собівартість кормової сировини, складнощі з транспортуванням і термінами зберігання, засвоюваністю організмом тварин та ін. Тут на допомогу приходять кормові добавки, що випускаються промисловістю.

Одним з компонентів кормових добавок є хімічна речовина монопропіленгліколь (синоніми – пропіленгліколь, 1,2 пропандіол, харчова добавка E1520). Монопропіленгліколь – в’язка рідина, безбарвна, зі слабким запахом, солодкувата на смак. Застосування цього компоненту є безпечним, як для тваринницької галузі, так і для харчової промисловості. Монопропіленгліколь є розчинником, консервантом для кормів, добре зберігає вологу в харчових продуктах.

Монопропіленгліколь успішно використовується для лікування кетозів і ацидозів печінки у ВРХ. Кетоз – це порушення обміну речовин у тварин, що виникає при порушенні переробки жирів в печінці на фоні недостатньої кількості вуглеводів. Найчастіше виявляється протягом перших 10-30 днів після отелення. Відбувається накопичення кетонових тіл і ураження печінки, серця, нирок та інших органів. Кетоз є найпоширенішим захворюванням у молочному тваринництві. Ацидоз печінки – це зміщення кислотно-лужного балансу організму в бік збільшення кислотності. Внаслідок цього у тварин спостерігаються проноси, прояв отруєнь, що негативно відбивається на здоров’ї та може призвести до летального результату.

Формою випуску монопропіленгліколю є:

  • суха
  • рідка

Монопропіленгліколь від ТОВ «Агрокапітал України» – це гарантія високої якості, низьких цін та впевненість у високому результаті. Ми співпрацюємо з клієнтами, будуючи відносини на взаємній повазі та максимально гнучкому підході. Компанія «Агрокапітал України» здійснює доставку монопропіленгліколю по території України та за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А