Підкислювачі кормів

Підкислювачі кормів від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка підкислювачів кормів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом підкислювачі кормів в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Вже досить тривалий час у вирощуванні сільськогосподарських тварин (в основному свиней) і птахів фермери широко застосовують підкислювачі кормів. Що це таке і чому досвідчені господарі надають даним препаратам велике значення?

Підкислювачі кормів мають ряд неоціненних властивостей, позитивним чином впливають на якість їжі, що з’їдається тваринами, її засвоюваність, а відповідно, на підвищення забійної маси.

По-перше, з додаванням підкислювачів в кормі знижується рівень pH, а також знищується патогенна мікрофлора (salmonella, E. coli). Для цієї мети виробник вводить до складу препарату мурашину, оцтову та сорбінову кислоти.

По-друге, підкислювач харчових кормів слід розглядати як антигрибковий препарат, що сприяє профілактиці мікотоксинів, що дуже важливо особливо для молодняку. Поєднання бензойної, сорбінової та пропіонової кислот приносить тут кращий результат.

За допомогою підкислювачів кормів нормалізується робота шлунково-кишкового тракту тварин і птиці, а також забезпечується оптимальний розвиток ворсинок тонкого відділу кишечнику, відбувається заселення корисної мікрофлори. За дані функції в препараті відповідають такі складові, як молочна, лимонна та масляна кислоти. Яблучна кислота допомагає кормів краще засвоюватися і, таким чином приносить максимальну користь здоров’ю тварини.

У підкислювачах кормів від компанії «Агрокапітал України» всі перераховані вище компоненти присутні, їх кількісний вміст чітко відображено на упаковці, тому наші клієнти можуть без побоювань купувати препарат, а в подальшому без перебільшень хвалитися високоякісним кінцевим продуктом у вигляді подвоєної забійної маси.

Підкислювачі кормів, реалізовані ТОВ «Агрокапітал України» мають безліч переваг в порівнянні з продуктами інших підприємств, крім того при його виробленні дотримуються усі технічні норми, використовується висококласне спеціалізоване обладнання, а ціни на препарат приємно дивують своєю доступністю.

Компанія «Агрокапітал України» тривалий час лідирує на сільськогосподарському ринку, нам без сумніву можна довірити свій фермерський бізнес. Ми з радістю доставимо підкислювачі кормів в будь-яку точку України, а також за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А