ПРЕМІКСИ

Премікси від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка преміксів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом премікси в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


В останні роки вченими, як вітчизняними, так і закордонними доведено, що введення в кормові раціони сільськогосподарських тварин і птиці спеціальних добавок дозволяють значно підвищити їх продуктивність, а, отже, і статті доходів фермерського господарства. Такими добавками є премікси.

Премікси – вітамінно-мінеральні комплекси, що містять в собі всі найважливіші вітаміни та елементи. Випускаються вони у формі концентрованих сумішей у формі порошку з наповнювачем. До складу сумішей входять вітаміни А, Д, Е, К, С і групи В, залізо, мідь, йод, кобальт, магній, сірка, антиоксиданти, кормові антибіотики та ін. Всі ці складові допомагають тваринам отримати від кормів максимальну користь, а також підвищити стійкість до захворювань та інших негативних факторів навколишнього середовища.

Історія створення преміксів сягає ще в 50-ті роки, коли до кормів стали додавати необхідні вітамінно-мінеральні складові. У 70х роках їх збагатили антибіотиками, ферментами та амінокислотами. З тих пір промисловість, постійно перебуваючи в розвитку, удосконалює добавки, дозволяючи отримати від їх використання максимальну користь.

Премікси класифікують за:

  • складом
  • призначенням
  • концентрацією

За складом премікси ділять на амінокислотні, мінеральні, комплексні. За призначенням – на продуктивні (підвищують показники продуктивності тварин і птиці), для лікування та профілактики.

Наповнювачами преміксів є висівки, вапнякове борошно, зерно та продукти його переробки, макуха, шрот та ін. Додатковими елементами преміксів виступають ферменти, антиоксиданти, амінокислоти, ароматизатори та антибіотики.

Купуючи премікси від ТОВ «Агрокапітал України» ви можете бути впевнені у високій якості продукції та доступних цінах.

Компонентний склад преміксів залежить від виду тварини або птиці, віку, продуктивності та може змінюватися в процесі вигодовування.

Правильно підібрана рецептура преміксу дозволить:

  • підвищити імунітет, стресостійкість тварин
  • створити сприятливі умови для розвитку ШКТ, органів і систем організму
  • збільшити продуктивність
  • знизити витрати корму

Компанія «Агрокапітал України» здійснює доставку преміксів по території України і за кордон, створюючи комфортні умови співпраці.

Премікси високої якості випускаються спеціально адаптовані для певного виду тварин, птиці, враховуючи такі особливості, як вік і напрям діяльності.

Наша компанія представляє продукцію тільки перевірених виробників, тому ви можете бути впевнені в ефективності та безпеці.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А