Шрот

Шрот гранульований і негранульований від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість.  Доставка по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом шрот в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Олійні культури широко застосовуються в різних галузях промисловості. Але не лише їх зерна знайшли собі застосування. При виготовленні комбінованих кормів для сільськогосподарських тварин застосовують шрот. 

Шрот – це насіння олійних культур, що пройшли ретельне подрібнення після екстрагування з них жиру. Є побічним продуктом маслоекстракційного виробничого процесу. Містить велику кількість рослинного білку, чим ідеально підходить для годування тварин. 

Залежно від виду сировини, що використовується для отримання шроту, розрізняють:

Окрім білку, шрот містить клітковину, вітаміни Е і В, фосфор та інші необхідні для повноцінного харчування, росту та розвитку тварин і птиці, мінеральні речовини. 

Купити шрот в Україні можна у компанії «Агрокапітал України», яка реалізує шрот за доступними цінами. 

Найпопулярнішим видом цієї складової частини комбікормів є соєвий шрот. Він визначає ціни на шрот на світовому ринку. Саме його ціна впливає на формування цін на інші види шроту. 

По виробництву шроту соняшникового Україна входить до трійки світових лідерів. Близько 400 тис. тонн вироблюваного шроту споживається внутрішнім ринком країни. 

Залежно від форми випуску (кінцевої обробки) шрот буває:

  • розсипний (негранульований)
  • гранульований 

Шрот гранульований є найбільш зручною формою випуску. Шрот гранульований полегшує процес розфасовки, зберігання та транспортування продукту. Якщо шрот піддавався тепловій обробці, до його назви додають слово «тостований».

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А