Висівки

Висівки від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом висівки в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Висівки – один з видів концентрованого корму для тваринницької галузі сільського господарства. Вони являють собою оболонку від зерен, яка залишається при їх очищенні, є залишковим продуктом борошномельного виробництва. При переробці якісного зерна кількість отриманих висівок може скласти більше 25% від загального об’єму.

Висівки – дуже корисний і необхідний організму продукт. 

Висівки містять клітковину, вітаміни, необхідні організму мікроелементи. Саме в них виявлено близько 90% біологічно активних компонентів зерна. Не є особливо поживними, тому можуть використовуватися в раціоні людей, а також тварин, що страждають зайвою вагою. 

Залежно від сировини, що переробляється висівки бувають:

  • пшеничні висівки
  • житні висівки
  • вівсяні висівки
  • рисові висівки
  • гречані висівки та ін. 

За ступенем подрібнення висівки ділять на фракції:

  • велика
  • дрібна 

Найбільш поширеними є гранульовані висівки, це пов’язано із зручністю упаковки, транспортування і зберігання продукції. 

Висівки мають велике значення в раціоні харчування. Останнім часом часто використовуються, як у харчовій промисловості, так і в якості корму для тварин.

Застосовують для випічки хліба, дієтичного харчування.

Для тварин найчастіше висівки застосовують в раціонах молочних тварин, а також для відгодовування і вирощування молодого покоління. Обмеження накладається за кількістю висівок, що додаються в корми, у зв’язку з можливим негативним впливом на травний тракт худоби. 

Купити висівки можна в компанії «Агрокапітал України». Це традиційне поєднання якості реалізованої продукції, доступних цін.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А