Вітаміни

Вітаміни від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка вітамінів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом вітаміни в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Важливу роль при складанні повноцінного раціону для вигодовування сільськогосподарських тварин і птиці відіграють кормові добавки. Адже найчастіше, рослинні корми містять недостатню кількість необхідних речовин для розвитку тварини, темпів приросту і продуктивності. До кормових добавок відносять і вітаміни.

Вітаміни – це різноманітні органічні сполуки простої будови та різноманітної хімічної природи. Вони об'єднані за ознакою незаперечної необхідності для організму у вигляді складової частини їжі. Вітаміни сприяють підвищенню опірності організму різним інфекціям, хворобам, якнайшвидшому одужанню, їхня нестача викликає порушення діяльності органів і систем.

На відміну від амінокислот, жирів, мінеральних речовин – вітаміни потрібні в малих кількостях, часом в сотих міліграма на добу, але саме ці соті допомагають отримати високі надої, хороший розвиток, повноцінне розмноження та потомство.

Найціннішим для тварин і птиці є вітамін групи B. Саме його нестача призводить до авітамінозів і гіповітамінозам. Гіповітаміноз виникає у разі недостатнього надходження вітаміну в щоденному раціоні харчування. Якщо ж вітамін не споживається тривалий час або його нестача критична, то наступає авітаміноз.

Купуючи вітаміни від компанії «Агрокапітал України» ви забезпечите тваринам повноцінне вітамінізоване харчування, а це в свою чергу позитивно відобразиться і на вашому бізнесі. Це поєднання традицій, високої якості та доступної ціни. А доставка вітамінів по Україні та за кордон значно скоротить статтю ваших витрат.

Особливістю вітамінів є необхідність їх постійного внесення в раціон, так як ці органічні речовини не здатні накопичуватися в організмі і потребують в систематичних надходженнях.

Кожна упаковка повинна бути маркована, зберігається в сухому, вентильованому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А