Зернові культури

Зернові культури від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка зернових культур по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, купити оптом зернові культури в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами:
+38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Найважливіше місце в структурі агропромислового комплексу України займає саме зернопромисловий комплекс. Основу комплексу складає зернове господарство. Саме зерновим культурам відводиться пріоритетна роль у всіх областях України. Вони є основою позитивного сальдо зовнішньоекономічної торгівлі сільгосппродукцією. 

Зернові культури – це найважливіша в господарській діяльності група рослин, оброблювана людиною, яка дає зерно, сировину і корми. Зерно є основним продуктом харчування людини, з нього роблять крупи, борошно, сурогат кави та ін.

В якості кормів використовують як саме зерно, так і продукти його переробки, а так само зелені паростки та солому. Як сировину використовують для виготовлення крохмалю, амінокислот, спирту, лікарських препаратів. 

Всі зернові культури ділять на: 

Пшениця й жито становлять групу хлібних культур, ячмінь, кукурудза – зернофуражних, рис, гречка та просо – круп’яних культур. 

Зернове господарство не менш важливе і в тваринницькій галузі сільського господарства. Фуражні зернові культури становлять не менше 40% загального збору зернових культур. 

Купуючи зерно, безумовно, слід звернути увагу на його якісні показники. Вони є визначальним фактором нарівні з економічно обґрунтованою ціною на зернові культури.

Компанія «Агрокапітал України» реалізує зерно високої якості за доступними цінами, а також організовує доставку зернових культур по Україні. Співпрацюючи з нами – ви робите правильний вибір. 

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А